مدیرعامل چارگون خاطرنشان کرد: با دریافت بازتاب‌‌های مثبت از پنجمین گردهمایی سالانه چارگون می‌توانم بگویم در پیاده سازی اهدافمان به ویژه انتقال پیام گفتمان سازمانی، موفق بودیم.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

MANI92250

فرزاد رحمانی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اشاره به سابقه 5 ساله ‌گردهمایی‌های سالانه چارگون و تلاش برای تداوم آن، گفت: مطمئنا مهمترین هدف ما از برگزاری این مراسم، آگاهی‌ بخشی و ارائه حسی مثبت به مشتریان است تا نسبت به انتخاب چارگون به عنوان پیمانکار سازمان خود اطمینان حاصل کنند.
وی ادامه داد: ارج گذاشتن به سازمان‌های مشتری، مدیران، نمایندگان و رابطین آنها که با چارگون در تماس و مراوده هستند نیز از دیگر اهدافمان بوده است تا به آنها اعلام کنیم که چارگون به همه کاربران با هر درجه و سمتی، ارج می‌گذارد؛ چراکه با تلاش‌های آنهاست که سیستم‌های چارگون به نحو مطلوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
رحمانی فراهم شدن امکان تعامل و گفت وگوی متقابل میان مشتریان را از دیگر دستاوردهای گردهمایی سالانه چارگون دانست و افزود: تغییر فضای برگزاری گردهمایی از هتل المپیک به برج میلاد و محتوایی که ارائه شد در افزایش رضایتمندی مشتریان از سطح برگزاری گردهمایی بسیار موثر بود و فکرمی‌کنم که مدعوین مراسم دست پُر و با افتخار به انتخاب درستی که کرده‌اند، گردهمایی را ترک کردند.
وی همچنین به موفقیت چارگون در ارائه پیامی تازه به مشتریان اشاره و تاکید کرد: مشتریان چارگون هر سال منتظر دریافت پیامی تازه و رونمایی محصولاتی جدید در گردهمایی چارگون هستند که خوشبختانه امسال نیز توانستیم با طرح پیام «گفتمان سازمانی» به آنها بگویم که چکیده یک مجموعه از فناوری‌های تازه، وارد نرم‌افزارهای سازمانی شده‌اند که ناگزیر همه را سوی خود می‌کشاند و باید برای ارتقای سطوح مختلف سازمانی و ایجاد ارزش افزوده بیشتر، از آنها بهره برد.
به گفته وی، پیام «گفتمان سازمانی» با محتوایی مطلوب و کامل از طریق رونمایی نرم‌افزارهای جلسات و کارها، کارگاه‌ها، فیلم‌ها و … به مشتریان عرضه شد تا علاوه بر طرح موضوع جدید، راهکارها و ابزارهای تحقق آن نیز به به بهترین شیوه معرفی گردد.
مدیرعامل چارگون با بیان اینکه بازتاب گپ و گفت‌ها با مشتریان نشان داد که پیام گردهمایی به خوبی از سوی مشتریان دریافت شده، افزود: گردهمایی ما امسال بسیار شاخص بود؛ چرا که در کنار همه زحمات همکاران چارگون، تغییر مکان سمینار، امکانات سمعی و بصری و محتوای آماده شده دست به دست هم داد تا بتوانیم پیام‌مان را به خوبی ارائه کنیم.
رحمانی تاکید کرد: ایجاد یک فضای نمایشگاهی محدود با استندهایی که در حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی، لجستیک، مالی، مدیریت فرآیندها و زیرساخت از یک سو و حضور کارشناسان واحدهای مختلف چارگون از واحدهای فروش، استقرار و فنی از سوی دیگر موجب شد تا مشتریان بطور مستقیم با تازه‌های مجموعه دیدگاه ارتباط برقرار کنند و از نزدیک به سئوالات احتمالی بازدیدکنندگان در هر بخش پاسخ داده شود.
وی همچنین برپایی کارگاه‌های آموزشی جانبی را نیز از دیگر عوامل تاثیرگذاری گردهمایی سالانه چارگون دانست و گفت: امسال تغییر مثبتی در شیوه برگزاری کارگاه‌ها داشتیم به این ترتیب که امکان ارائه تجربیات مشتریان از فرآیند استقرار پروژه‌ها را از طریق نمایندگان آنها، فراهم کردیم.
به گفته وی، برگزاری نشست کارشناسی با موضوعی کلی تر، در گردهمایی چارگون را نیز می‌توان از مزیت‌های این مراسم دانست، به طوریکه افراد صاحب نام و متخصص در حوزه فناوری اطلاعات درباره دغدغه‌های این حوزه به تبادل نظر پرداختند و مباحث جذابی را برای مدعوین مطرح کردند.
رحمانی برگزاری پنجمین گردهمایی سالانه چارگون را محلی برای بیان یک نیاز اصلی سازمان‌ها دانست و گفت: معتقدم در بیان این نیاز و چگونگی پاسخ به آن به موفقیت خوبی دست پیدا کرده‌ایم که مطمئنا آغازگر روندی نو در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی خواهد بود؛ چراکه ما بر روی مهمترین دغدغه پرمشغله‌‌ترین آدمهای هر سازمان در حوزه جلسات و کارها دست گذاشته‌ایم.
وی در پایان به معرفی کمپین 11 ایران در گردهمایی سالانه چارگون اشاره کرد و افزود: خوشحالم که بگویم این کمپین با استقبال افراد بسیاری مواجه شد و چارگون به خاطر توجه به این مسئولیت اجتماعی از سوی بسیاری از آنها مورد تقدیر قرار گرفته است . همین امر، نشان می‌دهد ما در معرفی این کمپین و آگاهی‌رسانی درباره هدف اصلی آن موفق بوده‌ایم.

اشتراک گذاری :