مدیر جدید راهکار مالی دیدگاه تاکید: توسعه نرم‌افزارهای مالی دیدگاه به منظور پوشش گسترده‌تر فعالیت‌های مالی مشتریان و تغییر نقش کارشناسان مالی از اپراتور فرآیند به نظاره‌گر و کنترلگر فرآیندهای مالی هدف ماست.

مسعود عنوانی-مدیر نرم_افزارهای مالی دیدگاه از مسئولیت جدید می_گوید
مسعود عنوانی-مدیر نرم_افزارهای مالی دیدگاه از مسئولیت جدید می_گوید

به گزارش روابط عمومی چارگون با توجه به تخصص‌ و توانمندی‌های فنی، مسئولیت راهکار مالی به مسعود عنوانی سپرده شده است. مدیریت چارگون، مسعود عنوانی را شخصیتی کارآمد و متخصص هم در حوزه نرم‌افزار و هم در حوزه مالی می‌داند. او علاوه بر تسلط بر کسب و کار این حوزه، شناخت عمیقی نسبت به دغدغه‌ها و نیازمندی‌های مشتریان حوزه مالی دارد. مدیریت چارگون امیدوار است تا مسعود با استفاده از این ابزار قدرتمند بستر ارتباطی متفاوتی را پیش روی این حوزه باز کند و نفوذ محصولات مالی در بین مشتریان را توسعه دهد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

قدردان اعتماد مدیرانم

مسعود عنوانی درباره مسئولیت جدیدش گفت: معتقدم اصولا رشد، ارتقا و پیشرفت سازمانی موضوع جذابی است. این تغییرات مسئولیتی جدید که به مراتب سنگین‌تر از قبل است را بر عهده ما گذاشته است. در حوزه راهکار مالی این تغییرات، قطعا چالش‌های بزرگتری درباره مدیریت تمامی امور مرتبط با نرم‌افزارهای حوزه مالی را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به اعتماد مدیران چارگون در واگذاری این مسئولیت تاکید کرد: اعتماد مدیران ارشد شرکت چارگون از ارزش و جایگاه ویژه‌ای برایم برخوردارست. امیدوارم با کمک و همراهی تمامی همکاران خودم در راهکار مالی، بتوانیم پاسخ مثبتی به این اعتماد بدهیم.

رونمایی از ماژول درآمد

او درباره مهمترین اولویت راهکار مالی تصریح کرد: با توجه به اینکه انجام فعالیت‌های مربوط به حوزه مالی دارای پیچیدگی‌ها و شرایط خاص کاریست،‌ افزایش میزان رضایت شغلی و دانش کارکنان در کنار افزایش میزان رضایت مشتریان را به طور جدی دنبال می‌کنیم.
به گفته وی، نفوذ محصولات مالی دیدگاه برای پوشش تمامی فرآیندهای مرتبط با امور مالی و حضور در صنعت‌های مختلف نیز در اولویت راهکار مالی چارگون است.
وی ادامه داد: به زودی دوره‌های متنوع آموزشی با هدف کاربری بهتر محصولات جدید و تسهیل انجام فرآیندهای مالی برای سازمان‌های مشتری تدارک می‌بینیم.
به گفته مدیر جدید راهکار مالی دیدگاه ، محصول جدید این راهکار نیز با عنوان «ماژول درآمد»، به زودی به مشتریان ارائه خواهد شد.

اشتراک گذاری :