شرکت صنایع تولیدات کاغذی خراسان (گلریز) با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای مجموعه دیدگاه به جمع مشتریان چارگون پیوست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت : این شرکت با خرید نرم‌افزارهای دیدگاه همراه، مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها تلاش دارد تا ساختار اداری خود را متحول کند.
وی ادامه داد: سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌وکار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، ابزارهای متعددی دارد که هدف آن‌ها طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است.
وی افزود: گزارش‌های متعدد این نرم افزار، ابزاری مطمئن برای نظارت بر اجرای فرآیندها و تصمیم‌سازی درباره تغییرات سازمان محسوب است.
کارشناس فروش محصول چارگون یادآور شد: طراحی یکپارچه، پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی شامل نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس و تعاملات شخصی و همچنین امکان تعریف گردش کار، نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را به ابزاری قوی برای ایجاد تحول در ساختارهای اداری تبدیل کرده است.
به گفته پاکنژاد، مدیران شرکت صنایع تولیدات کاغذی خراسان (گلریز) با خرید دیدگاه همراه نیز از این پس بدون وابستگی زمانی و مکانی، امکان رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرم‌های مرخصی و مأموریت و گزارشات کارکرد کارکنان خود را دارا هستند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

اشتراک گذاری :