راه‌اندازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در صندوق بازنشستگی کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی در جهت توسعه همکاری‌های خود با چارگون گامی نو برداشت.

حمیدرضا ترکمان، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این سازمان در حوزه منابع انسانی نرم‌افزارهای پرسنلی، وام، بیمه و مهمانسرا را از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه برگزیده است.
وی، صندوق بازنشستگی کشوری را از جمله مشتریان قدیمی چارگون معرفی کرد و گفت: این صندوق پیش از این نیز نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه، سرویس ارسال و دریافت فکس، مدیریت فرآیند (BPMS) را از چارگون خریداری کرده است.
به گفته وی، درحال حاضر نرم‌افزارهای اموال و دارائی‌های ثابت، انبار و حسابداری انبار و خرید و تدارکات از حوزه لجستیک مجموعه دیدگاه نیز در این سازمان مورد بهره‌برداری کاربران قرار گرفته است.
کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در سازمان‌ها طراحی شده و با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
گفتنی است؛ از سوی شرکت چارگون جناب آقای مهدی راد، مدیریت این پروژه را برعهده دارند.

برچسب ها: , ,