نصب نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزار پرسنلی و حضور و غیاب از سوی مدیران اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این اداره کل پیش از این نیز نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در حوزه‌های اتوماسیون اداری، نرم افزار مالی اداری، نرم افزارهای لجستیک، زیرساخت، مدیریت فرآیندها و دیدگاه همراه را از چارگون خریداری کرده‌اند.
کارشناس فروش چارگون اضافه کرد: از آنجا که رسالت مدیریت منابع انسانی همواره کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای رسیدن به راهبردهای سازمان است، چارگون با شناخت این راهبرد و تمرکز بر بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌ است.
وی یادآور شد: نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در سازمان‌ها طراحی شده است.
به گفته پاکنژاد، این سیستم با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
وی تاکید کرد: کاربرد سیستم حضور و غیاب دیدگاه نیز دریافت و کنترل اطلاعات کارکرد پرسنل سازمان و تهیه گزارشات متنوع در مورد ساعات حضور و غیاب کارکنان با توجه به برنامه‌های کاری تعریف‌شده برای هر دسته شغلی است.
کارشناس فروش محصول چارگون افزود: تعامل اطلاعاتی با ابزار و نرم‌افزارهای مختلف، ایجاد قابلیت‌های استانداردی مانند استفاده آنلاین از دستگاه‌های متعدد کارت ساعت در نقاط جغرافیایی متفاوت، امکان برقراری ارتباط با درگاه‌های دیگری مانند پورتال سازمان و یا سایر نرم‌افزارهای عملیاتی و تبادل و تمرکز اطلاعات از جمله مزیت‌های نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مصطفی حصامی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,