اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزار پرسنلی و حضور و غیاب از سوی مدیران اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این اداره کل پیش از این نیز نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در حوزه‌های اتوماسیون اداری، نرم افزار مالی اداری، نرم افزارهای لجستیک، زیرساخت، مدیریت فرآیندها و دیدگاه همراه را از چارگون خریداری کرده‌اند.
کارشناس فروش چارگون اضافه کرد: از آنجا که رسالت مدیریت منابع انسانی همواره کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای رسیدن به راهبردهای سازمان است، چارگون با شناخت این راهبرد و تمرکز بر بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌ است.
وی یادآور شد: نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در سازمان‌ها طراحی شده است.
به گفته پاکنژاد، این سیستم با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
وی تاکید کرد: کاربرد سیستم حضور و غیاب دیدگاه نیز دریافت و کنترل اطلاعات کارکرد پرسنل سازمان و تهیه گزارشات متنوع در مورد ساعات حضور و غیاب کارکنان با توجه به برنامه‌های کاری تعریف‌شده برای هر دسته شغلی است.
کارشناس فروش محصول چارگون افزود: تعامل اطلاعاتی با ابزار و نرم‌افزارهای مختلف، ایجاد قابلیت‌های استانداردی مانند استفاده آنلاین از دستگاه‌های متعدد کارت ساعت در نقاط جغرافیایی متفاوت، امکان برقراری ارتباط با درگاه‌های دیگری مانند پورتال سازمان و یا سایر نرم‌افزارهای عملیاتی و تبادل و تمرکز اطلاعات از جمله مزیت‌های نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مصطفی حصامی واگذار شده است.

اشتراک گذاری :