کارگاه آموزشی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه با حضور کارشناسان ادارات‌کل تامین اجتماعی 5 استان کشور در شهر یزد برگزار شد تا کاربران با اصول بکارگیری نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه آشنا شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، آموزش چگونگی طراحی ساختار اجرایی سازمان، ساخت روابط سازمانی مرتبط مراکز و طراحی و اجرای فرایند ارزیابی سازمان از مهمترین سرفصل‌های آموزشی در استقرار نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه هستند که توسط سرکارخانم فاطمه بانی و جناب آقای شاهین عاضدی از کارشناسان چارگون به مدیران منابع انسانی ادارات‌کل تامین اجتماعی استان‌های کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ارائه شده‌اند.
به دنبال قرار گرفتن سازمان بزرگ تامین اجتماعی در فهرست کاربران نرم‌افزارهای دیدگاه، سیستم‌‌های ارزیابی عملکرد، استخدام، اعزام و پایان خدمت، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، توسعه و آزمون، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه برای استقرار در این سازمان انتخاب شدند و پس از آن، نصب و راه‌اندازی سایر نرم‌افزارها در سازمان مرکزی و ادارات استانی این مجموعه اجرایی شدند.
این پروژه بزرگ ملی با برگزاری چند جلسه ویدئو کنفرانس و آشناسازی مدیران ادارات‌کل بیمه‌ تامین اجتماعی سراسر کشور با موضوع «چگونگی پیاده‌سازی سیستم‌های منابع انسانی» آغاز شده و پس از آن با برنامه‌ریزی و تدوین جدول زمان‌بندی کارگاه‌های آموزشی کارشناسان و مدیران منابع انسانی ادارات‌کل و سازمان‌های تابعه تامین اجتماعی، ادامه یافته است.
برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آغاز به کار سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه در ادارات‌کل تامین اجتماعی سراسر کشور به دلیل ویژگی‌های خاص پروژه از نظر حجم فعالیت‌ها، داده‌ها و اطلاعات و همچنین تنوع‌ بالای مشاغل، به صورت دوره‌ای برای نمایندگان چندین استان همجوار طراحی شده‌اند. در این طرح تاکنون مدیران و کارشناسان منابع انسانی ادارات‌کل تامین اجتماعی بسیاری از استان‌ها مانند هرمزگان، کهگیلویه‌، بوشهر، فارس، قم، اصفهان، استان مرکزی، کاشان، البرز و تهران توسط کارشناسان چارگون، آموزش دیده‌اند.

اشتراک گذاری :