مکانیزاسیون اداری در گروه صنعتی آذرغلطک با تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و جایگزینی نسل پنجم در شرکت مادر و ۵ شرکت زیر مجموعه آن، عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


امیر حسن‌زاده- کارشناس استقرار اتوماسیون اداری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: گروه صنعتی آذرغلطک که به دلیل وجود برخی مشکلات داخلی، استفاده از اتوماسیون اداری دیدگاه را متوقف کرده بود؛ با حضور کارشناس شرکت و تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات ۴ به نسل پنجم، فعالیت الکترونیک اداری خود در محیط دیدگاه را از سر گرفت.
وی تاکید کرد: با توجه به سخنان مدیران هلدینگ و بررسی‌های صورت‌گرفته، عدم توانایی در پیگیری مکتوبات اداری، مصرف بسیار زیاد کاغذ در شرکت‌های زیر مجموعه، تغییر رویکرد سازمانی و مکانیزاسیون فرآیندهای اداری در همه سطوح‌ این هلدینگ را ضروری ساخته است.
حسن‌زاده ادامه داد:‌ پس از جایگزینی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، توسعه قابلیت‌ها و کارایی این نرم‌افزار  و همچنین سرعت و دقت بیشتر آن، به شدت مورد توجه کاربران شرکت آذر غلطک قرار گرفت.
به گفته وی، قابلیت پوشش نرم‌افزار با انواع مرورگرها و عدم وابستگی به مرورگر‌IE، امکان استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری با باز کردن چندین پنجره و همچنین امکان ارتباط و تعامل با سایر کاربران در نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه از جذابیت‌های این نرم‌افزار برای پرسنل شرکت آذر غلطک بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون یادآور شد: با توجه به استقبال مدیران ارشد این هلدینگ از قابلیت‌های متنوع نرم‌افزار مکاتبات 5 و سایر امکانات اتوماسیون اداری دیدگاه، برقراری ارتباط اداری کلیه شعب فروشگاه زنجیره‌ای«هستیا» در استان آذربایجان شرقی نیز با افزایش تعداد کاربران و ایجاد سرویس‌های ایمیل و فکس در دستور کار چارگون قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در گروه صنعتی آذر غلطک، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز عملیاتی شده است تا مدیران این مجموعه بتوانند بدون حضور در محل کار از قابلیت‌های این نرم‌افزار برای انجام امور اداری خود بهره ببرند.
به گفته کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه، دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها و .. بستر انجام امو روزانه اداری را برای مدیران این هلدینگ فراهم می‌کند.

اشتراک گذاری :