پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در گروه صنعتی آذر غلطک

مکاتبات دیدگاه در شرکت آذر غلطک

مکانیزاسیون اداری در گروه صنعتی آذرغلطک با تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و جایگزینی نسل پنجم در شرکت مادر و ۵ شرکت زیر مجموعه آن، عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


امیر حسن‌زاده- کارشناس استقرار اتوماسیون اداری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: گروه صنعتی آذرغلطک که به دلیل وجود برخی مشکلات داخلی، استفاده از اتوماسیون اداری دیدگاه را متوقف کرده بود؛ با حضور کارشناس شرکت و تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات ۴ به نسل پنجم، فعالیت الکترونیک اداری خود در محیط دیدگاه را از سر گرفت.
وی تاکید کرد: با توجه به سخنان مدیران هلدینگ و بررسی‌های صورت‌گرفته، عدم توانایی در پیگیری مکتوبات اداری، مصرف بسیار زیاد کاغذ در شرکت‌های زیر مجموعه، تغییر رویکرد سازمانی و مکانیزاسیون فرآیندهای اداری در همه سطوح‌ این هلدینگ را ضروری ساخته است.
حسن‌زاده ادامه داد:‌ پس از جایگزینی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، توسعه قابلیت‌ها و کارایی این نرم‌افزار  و همچنین سرعت و دقت بیشتر آن، به شدت مورد توجه کاربران شرکت آذر غلطک قرار گرفت.
به گفته وی، قابلیت پوشش نرم‌افزار با انواع مرورگرها و عدم وابستگی به مرورگر‌IE، امکان استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری با باز کردن چندین پنجره و همچنین امکان ارتباط و تعامل با سایر کاربران در نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه از جذابیت‌های این نرم‌افزار برای پرسنل شرکت آذر غلطک بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون یادآور شد: با توجه به استقبال مدیران ارشد این هلدینگ از قابلیت‌های متنوع نرم‌افزار مکاتبات 5 و سایر امکانات اتوماسیون اداری دیدگاه، برقراری ارتباط اداری کلیه شعب فروشگاه زنجیره‌ای«هستیا» در استان آذربایجان شرقی نیز با افزایش تعداد کاربران و ایجاد سرویس‌های ایمیل و فکس در دستور کار چارگون قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در گروه صنعتی آذر غلطک، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز عملیاتی شده است تا مدیران این مجموعه بتوانند بدون حضور در محل کار از قابلیت‌های این نرم‌افزار برای انجام امور اداری خود بهره ببرند.
به گفته کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه، دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها و .. بستر انجام امو روزانه اداری را برای مدیران این هلدینگ فراهم می‌کند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.