پرش به محتوای اصلی

عملیاتی‌سازی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره کل میراث فرهنگی همدان

نرم_افزار مکاتبات دیدگاه در میراث فرهنگی همدان

راه‌اندازی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره کل میراث فرهنگی استان همدان، سرعت گردش مکاتبات، امنیت اطلاعات، کاهش هزینه‌ها و امکان پیگیری دقیق نامه‌ها را به همراه داشته است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در میراث فرهنگی همدان
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در میراث فرهنگی همدان

به گزارش روابط عمومی چارگون، ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از ابتدای سال 96 و با نصب نرم‌افزار مکاتبات ۴ و سرویس سینک (Sync) از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفته است.
بنا به گفته مدیران و کارشناسان این مجموعه، سادگی کاربری نرم‌افزار، امکانات موجود در آن برای پیاده‌سازی روال‌های خاص و همچنین ارتباط یکپارچه با سازمان مرکزی میراث و ادارات کل سایر استان‌ها بر پایه سرویس سینک، مهمترین دستاورد این اداره‌کل از استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه بوده است.
بنابراین گزارش در روزهای ابتدایی سال ۹۷ پس از آشنا شدن مدیران ذ‌یربط در اداره کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری استان همدان با نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و اطلاع از امکانات جدید آن درباره راه‌اندازی این نرم‌افزار با چارگون تفاهم شد.
حامد حاتم- کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون درباره این همکاری گفت: مدیران و کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان پس از آشنایی با قابلیت‌های نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه به ویژه در زمینه امکان اجرای آن بر روی انواع مرورگرهای رایج حتی مرورگرهای موبایل از خرید این محصول استقبال کردند.
به گفته وی، امکان گشودن چندین پنجره در محیط نرم‌افزار، رابط کاربری جذاب و ساده‌ با قابلیت شخصی‌سازی بیشتر، سریع‌تر شدن بازگشایی صفحات به ویژه بر روی بستر اینترنت و افزوده شدن امکانات جدید برای سهولت بیشتر و سرعت ارسال مکاتبات، بازخوردهای مثبت کاربران این مجموعه را در پی داشته است.
کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات، سرویس ارسال الکترونیک (ECE) نیز برای دریافت و ارسال مکاتبات به صورت الکترونیکی با سایر سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و …. در این مجموعه راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: پس از عملیاتی‌سازی پروژه، ‌کلاس آموزشی بهره‌برداری ازنسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه نیز برای مدیران، کارشناسان و مسئولین ثبت دبیرخانه در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان برگزار شده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.