راه‌اندازی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره کل میراث فرهنگی استان همدان، سرعت گردش مکاتبات، امنیت اطلاعات، کاهش هزینه‌ها و امکان پیگیری دقیق نامه‌ها را به همراه داشته است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در میراث فرهنگی همدان
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در میراث فرهنگی همدان

به گزارش روابط عمومی چارگون، ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از ابتدای سال 96 و با نصب نرم‌افزار مکاتبات ۴ و سرویس سینک (Sync) از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفته است.
بنا به گفته مدیران و کارشناسان این مجموعه، سادگی کاربری نرم‌افزار، امکانات موجود در آن برای پیاده‌سازی روال‌های خاص و همچنین ارتباط یکپارچه با سازمان مرکزی میراث و ادارات کل سایر استان‌ها بر پایه سرویس سینک، مهمترین دستاورد این اداره‌کل از استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه بوده است.
بنابراین گزارش در روزهای ابتدایی سال ۹۷ پس از آشنا شدن مدیران ذ‌یربط در اداره کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری استان همدان با نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و اطلاع از امکانات جدید آن درباره راه‌اندازی این نرم‌افزار با چارگون تفاهم شد.
حامد حاتم- کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون درباره این همکاری گفت: مدیران و کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان پس از آشنایی با قابلیت‌های نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه به ویژه در زمینه امکان اجرای آن بر روی انواع مرورگرهای رایج حتی مرورگرهای موبایل از خرید این محصول استقبال کردند.
به گفته وی، امکان گشودن چندین پنجره در محیط نرم‌افزار، رابط کاربری جذاب و ساده‌ با قابلیت شخصی‌سازی بیشتر، سریع‌تر شدن بازگشایی صفحات به ویژه بر روی بستر اینترنت و افزوده شدن امکانات جدید برای سهولت بیشتر و سرعت ارسال مکاتبات، بازخوردهای مثبت کاربران این مجموعه را در پی داشته است.
کارشناس مسئول استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات، سرویس ارسال الکترونیک (ECE) نیز برای دریافت و ارسال مکاتبات به صورت الکترونیکی با سایر سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و …. در این مجموعه راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: پس از عملیاتی‌سازی پروژه، ‌کلاس آموزشی بهره‌برداری ازنسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه نیز برای مدیران، کارشناسان و مسئولین ثبت دبیرخانه در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان برگزار شده است.

اشتراک گذاری :