اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار از حوزه لجستیک، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان پیش از این با خرید نرم‌افزارهای حضور و غیاب، پرسنلی و حقوق و دستمزد از راهکار مدیریت جامع منابع انسانی و همچنین نرم‌افزار مکاتبات بهره‌برداری از سبد نرم‌افزارهای دیدگاه را آغاز کرده بود.
اهمیت نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در این است که کلیه سیستم‌های منابع انسانی و مالی دیدگاه چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان اداره کل فنی و حرفه‌ای کردستان را از این سیستم دریافت می‌کنند. علاوه بر این نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه نیز با محاسبه حقوق و مزایای کارکنان این مجموعه بر اساس اطلاعات دریافتی از سایر سیستم‌های حوزه منابع‌ انسانی، ابزاری کارآمد برای بهینه‌سازی منابع در این مجموعه به شمار می‌رود.
بنابراین گزارش، مدیران این اداره‌کل در انتخابی جدید، عملیاتی‌سازی نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه را برای ساماندهی امور انبارهای خود برگزیده‌اند که در دستور کار تیم فنی چارگون قرار گرفته است. نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه مدیریت گردش کالا در این سازمان‌ مشتری چارگون را برعهده خواهد گرفت و با ابزارها و امکانات مختلف، گزارش‌های دقیقی را در اختیار مدیران این مجموعه، قرار خواهد داد.
مهمترین ویژگی سیستم انبار و حسابداری انبار دیدگاه، پیاده‌سازی فرآیند اختصاصی گردش کار برای درخواست کالای در هر سازمان است. بستر ارتباطی یکپارچه این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای راهکار لجستیک مانند نرم‌افزار مدیریت اموال و خرید و تدارکات، بهره‌وری سازمانی را برای کاربران این مجموعه نرم‌افزاری به همراه دارد.
از امکانات شاخص نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه می‌توان به اختصاص سریال‌ به کالاهای رسید شده و ردیابی آنها بر اساس شماره سریال، استفاده از کارتابل بررسی درخواست و مشاهده موجودی کالا در انبار،‌ تهیه و صدور سند خودکار حسابداری انبار به سیستم مالی و ثبت و نگهداری نتایج بازرسی کالاهای خریداری شده اشاره کرد.
مجموعه نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه با پوشش فرآیندهای سخت‌افزاری سازمان‌ها زمینه کنترل و نظارت بر موجودی انبارها،‌ اموال و دارایی‌های ثابت، مدیریت آنها و همچنین دریافت گزارش‌های شفاف و جامع از حوزه خرید و تدارکارات در سازمان‌ها را فراهم می‌کنند.

اشتراک گذاری :