مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان خوزستان، شرکت تهران الکتریک به اپلیکیشن مکاتبات و بانک حکمت ایرانیان به اپلیکیشن جمعدار دیدگاه همراه مجهز می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه برای دسترسی آسان مدیران به کارتابل‌های روزانه‌ و انجام عملیات‌های پُرکاربرد برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه از جمله نرم‌افزار مکاتبات،‌ طراحی و عرضه شده است.
این اپلیکیشن با پوشش برخی از عملیات‌‌های اتوماسیون اداری تحت وب دیدگاه بر روی موبایل، لزوم حضور مدیران در محل کار را از بین می‌برد.
اپلیکشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، زمینه انجام عملیات روزانه در هر مکان و زمان را برای کاربران فراهم می‌کند.
نرم‌افزار جمع‌دار همراه نیز که با هدف مدیریت و جمع‌آوری اطلاعات اموال بر روی انواع موبایل و گجت‌ها تولید شده است، فرآیند جمع‌داری اموال و ثبت اطلاعات و مغایرت‌های آنها را برای امینان اموال آسان می‌سازد.
جمع‌دار دیدگاه همراه، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن موبایل و با استفاده از اپلیکیشن جمع‌دار همراه، در محل‌های تعریف شده حضور یابد و ثبت یا اسکن بارکد اموال تعین شده را به راحتی انجام دهد.
نرم‌افزار جمعدار همراه ‌پس از ثبت و یا اسکن بارکدها، به جمع‌آوری اطلاعات اموال، شناسایی و ثبت مغایرت‌های موجود در اموال سازمان و انتقال آنلاین اطلاعات به سرور دیدگاه، اقدام می‌کند.
بنابراین گزارش دیدگاه همراه محصولات نرم‌افزاری چارگون بر روی پلتفرم همراه شامل موبایل، تبلت و … است و عملیات‌های پُرمصرف برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه را در خود جای داده است.
با توجه به گستردگی محصولات شرکت چارگون در حوزه‌های مختلف کسب و کار سازمانی و تمایل به گسترش ارائه خدمات در بستر همراه، مدیران چارگون تصمیم گرفتند ساختار برنامه‌های همراه را تغییر دهند تا هم استفاده از آنها برای سازمان‌ها و کاربران راحت‌تر شود و هم چارگون بهتر بتواند خدمات خود بر بستر همراه را گسترش دهد؛ بنابراین دیدگاه همراه با 3 برنامه جدا از هم با نام‌های دیدگاه، مکاتبات و پیشخوان در بستر وسیل ارتباطی همراه مانند موبایل، ‌تبلت و .. به کاربران خدمات می‌دهند.

اشتراک گذاری :