پرش به محتوای اصلی

حضور دو سازمان جدید در فهرست کاربران نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه

عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری

نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه  از حوزه اتوماسیون اداری  با هدف ایجاد تحول ساختاری، سرعت و شفافیت به 2 سازمان مشتری چارگون، ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت توسعه و احداث پروژه‌های صنعتی و ساختمانی آراد و بیمارستان و مرکز قلب سینا در شهر اصفهان دو بهره‌بردار جدید نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه هستند که از خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی این محصول، برخوردار خواهند شد.
علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در مرکز قلب سینا سرویس دریافت و ارسال فکس و ایمیل و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE،‌ LINK و در شرکت توسعه و احداث پروژه‌های صنعتی و ساختمانی آراد، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز نصب و راه‌اندازی می‌شوند.
نرم‌افزار مکاتبات۵ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در کنار امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی آسان مدیران و کارکنان به اطلاعات،‌ انجام امور جاری اداری و تحلیل فرآیندهای سازمان را ممکن می‌سازد.
از قابلیت‌های مهم دیگر نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه علاوه بر مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مراجعین، می‌توان به پوشش همه جانبه مکاتبات اداری با امنیت، سرعت و دقت قابل توجه، اشاره کرد.
از ویژگی‌های مهم این نرم‌افزار می‌توان به قابلیت بهره‌برداری توسط انواع مرورگرها و عدم وابستگی به مرورگر IE اشاره کرد. پیگیری نامه‌ها، آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده همزمان بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، حذف کاغذ از ساختار اداری، امکان تعامل و گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop با سایر کاربران، نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه را نسبت به نسل قبلی،‌ کارآمدتر و پویاتر کرده است.
اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز که قابلیت اجرا بر روی پلتفرم موبایل، تبلت و … را دارد، محصولی نوآورانه از سوی چارگون در حوزه اتوماسیون اداری است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

این اپلیکیشن نیز با امکان مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و … از ضرورت حضور مدیران در سازمان‌های مشتری می‌کاهد و زمینه انجام امور روزمره در هر زمان و هر مکانی را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.