برگزاری 8 کارگاه‌ متنوع آموزشی در نهمین گردهمایی سالانه چارگون

شرکت چارگون با برگزاری 8 کارگاه‌ متنوع آموزشی با موضوع کاربری نرم‌افزارهاری دیدگاه و فناوری، میزبان مدعوین گردهمایی سالانه خود و مشتریانش خواهد بود.

کارگاه آموزشیsql server

کارگاه آموزشیsql server

به گزارش روابط عمومی چارگون، همزمان با برگزاری نهمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون که با حضور نمایندگان، مدیران و کارشناسان سازمان‌های بهره‌بردار از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه روز 7 دیماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود، کارگا‌های آموزشی متنوعی در دو نوبت صبح و عصر برای مدعوین، تدارک دیده شده است.
کارگاه‌های تجربیات شاخص مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از ساعت 11:30 تا 13:30 در نوبت صبح به طور همزمان  با مراسم اصلی گردهمایی در 5 حوزه راهکار اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، نرم‌‌افزارBPMS و راهکار مالی و لجستیک دیدگاه برگزار می‌شوند. این کارگاه‌ها با ارائه تجربیات مختلف سازمان‌های بهره‌بردار دیدگاه همراه خواهند بود.
گارگاه راهکار منابع انسانی با بازگویی تجربیات موفق استقرار نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی دیدگاه و ارزش‌های آن در سازمان‌های بهره‌بردار در سالن شماره ۱ واقع در طبقه منفی ۲ برپا می‌شود. در کارگاه راهکار لجستیک و مالی در سالن شماره ۷، طبقه منفی ۱ نیز با ارائه الگویی از یکپارچگی و ارتباط بین این دو راهکار و حوزه مدیریت منابع انسانی سخن گفته می‌شود.
ارائه تجربیات مکانیزاسیون فرآیندهای عمومی در شرکت آسفالت طوس، سازمان سمت و فرآیندهای حوزه تولید دارو نیز موضوع کارگاه آموزشی راهکار BPMS دیدگاه خواهد بود.
در کارگاه اتوماسیون اداری دیدگاه نیز قرار است همراه با روایت نمایندگان سازمان‌های مشتری، تجربیات موفقی از تغییر نسل دیدگاه در وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پیاده‌سازی نرم‌افزار کارها در بانک مهر و تجربه استفاده از پیشخوان ارباب رجوع در دانشگاه علوم پزشکی تهران به سایر مدعوین گردهمایی سالانه چارگون ارائه شود.

کارگاه‌های نوبت عصر گردهمایی سالانه چارگون
امسال همچنین 4 کارگاه آموزشی با موضوعات عمومی‌تر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدعوین گردهمایی سالانه چارگون انتخاب شده‌اند که عصر روز هفتم دیماه و پس از اتمام برگزاری مراسم اصلی، دایر می‌شوند.
کارگاه امنیت در SQL Server با ارائه مهندس پرویز آقاصادقی قرار است در سالن شماره ۳ – طبقه منفی ۲ مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شود. این کارگاه آموزشی با توجه به یکی از مهمترین دغدغه‌های همه سازمان‌ها درباره حفاظت و امنیت داده‌ها و اطلاعاتشان طرح‌ریزی شده است. در کارگاه « امنیت در SQL Server » بر چگونگی افزایش امنیت این نرم‌افزار که محل ذخیره اطلاعات است،‌ تمرکز می‌شود.
کارگاه هوش مصنوعی ( Artificial intelligence) با موضوع چگونگی مدیریت سامانه‌های هوشمند در سالن شماره ۱ – طبقه منفی ۲ و  کارگاه آشنایی با چالش‌های رهبری در سازمان‌ها (The Leadership Challenge) با ارائه جهانگیر پورصمیمی در سالن شماره ۷ – طبقه منفی ۱ برپا خواهند شد.
محسن سیف محمدی – کارشناس ارشد استقرار مدیریت فرآیندها نیز در کارگاه آموزشی«چگونه با استفاده از داده کاوی فرآیند‌های سازمان تصمیمات بهتری بگیریم؟» به تشریح نقش نرم‌افزار BPMS در داده‌کاوی فرآیندهای سازمانی خواهد پرداخت.
گفتنی است که حضور در این کارگاه‌های اموزشی برای عموم مدعوین نهمین گردهمایی سالانه چارگون، آزاد است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,