نخستین دوره‌ مقدماتی «هنر شناخت مردم» به روش (MBTI) در سال 97 با هدف ارتقای مهارت‌ها و توانمندی‌های مدیران سازمان‌های مشتری چارگون، برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
دوره-تیپ-شناسی-شخصیت
دوره-تیپ-شناسی-شخصیت

به گزارش روابط عمومی چارگون، نخستین کارگاه‌ هنر شناخت مردم در سال 97 با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) با ارائه سرفصل‌های آموزشی متنوع روز پنچ‌شنبه 28 تیرماه در مرکز مشاوره و آموزش چارگون برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که با مدیریت جهانگیر پورصمیمی از مدرسین موفق مدیریت منابع انسانی و دارای مدرک بین‌المللی تدریس MBTI از مرکز CPP برگزار شد، مدیران ارشد 12 سازمان مشتری چارگون و کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه حضور یافتند.
مدیران، معاونان و کارشناسان ارشد سازمان‌هایی مانند دانشگاه خوارزمی، شرکت‌های تجارت الکترونیکی فردا، ‌مدیا پردازش، تانا انرژی  و شرکت گاز لوله، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان امور مالیاتی، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، تعاونی کارکنان ایران خودرو، شرکت صبا نفت و پارک فناوری پردیس از شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی بودند.
بنابراین گزارش، در بخش مقدماتی کارگاه هنر شناخت مردم،‌ آموزش MBTI به عنوان یکی از معروفترین و پرکاربردترین روش‌های شناخت افراد با سرفصل‌های تیپ‌شناسی شخصیت و شناخت نکته‌های اصلی افراد و تعامل با آنها ارائه شد.
از دیگر سرفصل‌های آموزشی این کارگاه می‌توان به سرفصل‌های معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا (Introversion)، شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی و افراد شمی، فکری، افراد احساسی، قضاوتی و ادراکی و … اشاره کرد.
این کارگاه آموزشی در بخش دوم با ارائه توصیه‌های CPP برای کاربرد اثربخش MBTI در مدیریت منابع انسانی و چندین سرفصل آموزشی دیگر به پایان رسید.
هدف چارگون از برگزاری دوره‌های آموزشی MBTI را می‌توان تلاش برای تحقق بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی، آموزش مهارت‌های فردی به مدیران، افزایش تعاملات غیرتجاری برای تحقق اهداف مشترک چارگون و سازمان‌های مشتری و همچنن ارتقای سطح کیفی کسب و کارهای ایرانی دانست.
گفتنی است؛ بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در مرکز آموزش و مشاوره شرکت چارگون، 3 دوره مقدماتی دیگر از کارگاه‌های «هنر شناخت مردم» به روش MBTI در طول سال 97 برای مشتریان چارگون، برگزار می‌شوند.

اشتراک گذاری :