رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است.

چارگون به عنوان ارائه کننده راهکارهای جامع نرم‌افزاری، با توجه به در اختیار داشتن گنجینه ارزشمندی از تجربیات کاربران «دیدگاه» به عنوان بزرگ‌ترین و باسابقه‌ترین نرم‌افزار جامع مبتنی بر وب کشور، و شناخت عمیق از کسب‌وکار سازمانی، همواره تلاش نموده در ایجاد سبک و شیوه‌های نوین کارکرد سازمان‌های ایرانی پیش‌گام بوده و این‌بار نیز با فراهم آمدن زیرساخت‌های اولیه در جامعه، افق جدیدی در مکانیزاسیون گردش مکاتبات و فرآیندهای کاری رصد کرده است.

پاسخ ما به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار، ایجاد بستری برای رفع نیاز جامع مدیران، جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی است که با ارائه اولین محصول قابل استفاده در تجهیزات همراه محقق شده است. از این رو همراه ساختن مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، به عنوان یکی از چشم‌اندازهای خلاقانه چارگون در سال‌های اخیر می‌تواند نگرش رهبران سازمان‌ها را نسبت به سازوکار فرآیندی و گردش اطلاعات تغییر داده و سبک جدیدی از کارکرد را ایجاد نموده و رفته‌رفته تبدیل به فرهنگ رایج در سازمان‌های ایرانی نماید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

«دیدگاه همراه» نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید طراحی و پیاده‌سازی شده است.

در سبد امکانات این نرم‌افزار، گزیده‌ای از قابلیت‌های کاربردی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» قرار داده‌ شده که نیاز مدیران به حضور در محل کار برای رسیدگی به مکاتبات و امور کارکنان ذینفع را مرتفع نموده و انجام همه این کارها را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از هر مکان و در هر زمان مهیا ساخته است.

در طراحی و پیاده‌سازی این محصول دو چیز بسیار مهم و دارای اولویت بوده است: اولین مورد، سهولت کاربری و لزوم در دسترس قرار دادن امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه و دومین مورد، لحاظ نمودن استانداردهای روز رابط‌کاربری. تیم ما با طراحی جذاب و رعایت الزامات یادشده، نرم‌افزاری کاربرپسند تولید نموده که از طریق دستگاه‌های پراستفاده و نسخه‌های رایج سیستم‌عامل اندروید، فاصله شما را با دفتر کارتان از میان بر می‌دارد.

اشتراک گذاری :