سازمان منطقه آزاد کیش با عملیاتی‌سازی و دریافت خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار املاک و مستغلات دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون نرم‌افزار املاک و مستغلات دیدگاه با هدف ارائه‌ گزارشات کاربردی و آماری تولید و به این سازمان عرضه شده است تا امکان مدیریت بهینه‌ املاک را فراهم کند.
از آنجا که مستندسازی اموال غیرمنقول یکی از امور مهم حقوقی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است انجام بهینه‌ آن برای حفظ سرمایه و دارایی‌های سرمایه‌ای به ویژه در سازمانی به وسعت منطقه آزاد کیش، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
نرم‌افزار املاک و مستغلات دیدگاه با قابلیت‌هایی مانند امکان افزودن انواع پیوست در قالب‌های متفاوت به اطلاعات املاک ثبت‌شده در سیستم، تبدیل اطلاعات املاک موجود با استفاده از تعریف الگوی انتقال اطلاعات در سیستم، محاسبه املاک و استهلاک آنها را آسان کرده‌ است. این سیستم همچنین به امکان ثبت تصاویر و کروکی‌های مربوط به ملک و تعریف و ثبت درخواست‌های سیستمی جهت نگهداری یا تعمیر ملک مورد نظر با توجه به مشخصات املاک نیز مجهز است.
بنابراین گزارش سازمان منطقه آزاد کیش، در حال حاضر به نرم‌افزار مکاتبات، نرم‌افزار BPMS، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه، سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، رهگیری نامه و سرویس سینک دیدگاه مجهز است و 700 کاربر در سازمان از این سیستم‌ها بهره‌مندند.
علاوه بر این سیستم‌های ارزیابی عملکرد،‌ تشکیلات سازمانی، آموزش و پرسنلی و حضور و غیاب از حوزه منابع انسانی دیدگاه نیز از جمله سیستم‌های مستقر شده در این سازمان هستند.
به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار پیشخوان ارباب رجوع  دیدگاه نیز انتخاب دیگر سازمان منطقه آزاد کیش است که با هدف تحقق حقوق شهروندی و پوشش مکانیزه مکاتبات بین مراجعین و مدیریت سازمان، تهیه شده است.
با عملیاتی‌سازی سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در سازمان منطقه آزاد کیش، علاوه بر کاهش چشمگیر مراجعه حضوری ارباب رجوع از انجام عملیات حجیم و پرهزینه ارسال نسخه‌های کاغذی نامه‌ها نیز با اسکن و ثبت آنها در سیستم مکاتبات اداری دیدگاه کاسته می‌شود.

اشتراک گذاری :