حوزه علمیه جامعه‌ ‌الزهرا (س) با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار جمعدار همراه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمد زارعی_کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه علمیه جامعه ‌الزهرا (س) که پیش از این نیز تجربه بهره‌مندی از نرم‌افزارهای مالی، لجستیک، اتوماسیون اداری، زیرساخت، سیستم جامع منابع انسانی و دیدگاه همراه را داشت با خرید نرم‌افزار جمع دار همراه، توسعه یافت.
وی تصریح کرد: ساختار گسترده و تعداد زیاد کارکنان حوزه علمیه جامعه الزهرا، وجود ساختار اداری با گردش آسان و سریع اطلاعات را ضروری می‌کند.
وی افزود: نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه به عنوان ابزار مکمل نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت دیدگاه و با هدف مدیریت و جمع‌آوری اطلاعات اموال بر روی انواع موبایل و گجت‌ها تولید شده است.
زارعی ادامه داد: محور عملکردی این اپلیکیشن، آسان کردن عملیات سخت و دشوار جمع‌داری اطلاعات اموال و ایجاد سهولت، دقت و سرعت بیشتر در این فرآیند است.
به گفته وی، جمعدار دیدگاه همراه، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن موبایل و با استفاده از اپلیکیشن جمع‌دار همراه، در محل‌های تعریف شده حضور یابد و ثبت یا اسکن بارکد اموال تعین شده را به راحتی انجام دهد.
زارعی یادآور شد: نرم‌افزار جمعدار همراه ‌پس از ثبت و یا اسکن بارکدها، به جمع‌آوری اطلاعات اموال، شناسایی و ثبت مغایرت‌های موجود در اموال سازمان و انتقال آنلاین اطلاعات به سرور دیدگاه، می‌پردازد.
کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: حوزه علمیه جامعه الزهرا(س) یکی از مشتریان بزرگ چارگون است که بیش از 550 کاربر سیستم مکاتبات دیدگاه دارد. علاوه بر این، سیستم‌های حقوق و دستمزد و حضور و غیاب و پرسنلی دیدگاه نیز به 1600 پرسنل این مجموعه، خدمات الکترونیکی ارائه می‌کنند‌.
گفتنی است؛ مدیریت اجرای این پروژه در حوزه علمیه جامعه الزهرا (س) به جناب آقای مسعود عنوانی واگذار شده است.

اشتراک گذاری :