عملیاتی‌سازی نرم‌افزار دیدگاه همراه در شرکت صنعتی عباس‌آباد موجب توسعه همکاری این شرکت با چارگون شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت خدماتی شهرک صنعتی عباس‌آباد از مشتریان قدیمی چارگون است که کاربران آن تجربه استفاده از نرم‌افزار مکاتبات و سرویس ارسال و دریافت فکس از راهکار اتوماسیون اداری و نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار و خرید و تدارکات از راهکار لجستیک را در کارنامه خود دارند.
مدیران شرکت خدماتی شهرک صنعتی عباس‌آباد در اقدامی جدید، نرم‌افزار دیدگاه همراه را برای نصب و راه‌اندازی در این مجموعه انتخاب کرده‌اند تا بتوانند به راحتی امور روزانه خود را انجام دهند.
نرم‌افزار دیدگاه همراه به عنوان محصول خلاقانه چارگون به دلیل فراهم کردن زمینه دسترسی بدون محدودیت زمانی و مکانی مدیران به کارتابل روزانه خود و قابلیت‌های آن در تسهیل انجام امور مدیریتی در سازمان‌های مشتری مورد توجه است.
دیدگاه همراه، نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای استفاده در تلفن همراه و تبلت در هر زمان و مکان که نسخه اندروید و iOs آن ارائه شده است.
ویژگی‌های مختلفی مانند در دسترس قرار دادن امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرم‌های مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد کارکنان و .. توجه مدیران شرکت خدماتی شهرک صنعتی عباس‌آباد را به دیدگاه همراه معطوف کرده است.
لازم به ذکر است که در سبد امکانات دیدگاه همراه گزیده‌ای از قابلیت‌های کاربردی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» قرار داده‌ شده است که مدیران را از حضور در محل کار برای رسیدگی به مکاتبات و امور کارکنان، بی‌نیاز می‌کند و آنها می‌توانند همه این موارد را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از هر مکان و هر زمانی به راحتی انجام دهند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون را سرکار خانم شهرزاد فتاحی برعهده دارد.

اشتراک گذاری :