تیم فنی چارگون سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه را در 10 سازمان مشتری با هدف بهینه‌سازی چرخه فرآیندهای منابع انسانی و ارائه خدمات به پرسنل سازمانی نصب و راه‌اندازی کرده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، تیم فنی چارگون سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی را با موفقیت در 10 سازمان مشتری چارگون نصب و راه‌اندازی کرده‌ است. بنابر گزارش پروژه‌های خاتمه یافته، شرکت افرانت به نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، آموزش، ارزیابی عملکرد، بیمه مکمل مجهز شده است.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزار ارزیابی عملکرد در شرکت گلتاش و استقرار سیستم‌های حضور و غیاب و آموزش از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه در سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران را با موفقیت به پایان رساند.
تجهیز شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO به نرم‌افزارهای تشکیلات، بیمه مکمل و استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات از راهکار منابع انسانی دیدگاه را در کنار سیستم‌های حضور و غیاب، حسابداری، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال، خرید و تدارکات در خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز از سوی تیم فنی و مدیران پروژه چارگون، خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون از راهکارسیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌های خراسان شمالی، یزد و بوشهر به نرم‌افزار پرسنلی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به نرم‌افزار حضور و غیاب مجهز شدند.
بنابراین گزارش، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و ارزیابی عملکرد نیز در شرکت TransInvest  توسط تیم فنی چارگون به اتمام رسیده‌ است.
رسالت مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای تحقق اهداف و راهبردهای استراتژیک سازمان‌هاست؛ به همین دلیل با توجه به شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی، واکنش و تطبیق به موقع سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه‌ ب ا این تغییرات به یکی از اهداف اصلی در این راهکار، تبدیل و تلاش شده تا سیستم‌های جامع و یکپارچه آن، کلیه فرآیندها و مفاهیم مورد نظر مدیران و کارشناسان این حوزه را پوشش دهند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد وسرکار خانم شراره رضائیه برعهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :