پرش به محتوای اصلی

تجهیز 10سازمان مشتری به سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه

سیستم-جامع-مدیریت-منابع-انسانی

تیم فنی چارگون سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه را در 10 سازمان مشتری با هدف بهینه‌سازی چرخه فرآیندهای منابع انسانی و ارائه خدمات به پرسنل سازمانی نصب و راه‌اندازی کرده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، تیم فنی چارگون سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی را با موفقیت در 10 سازمان مشتری چارگون نصب و راه‌اندازی کرده‌ است. بنابر گزارش پروژه‌های خاتمه یافته، شرکت افرانت به نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، آموزش، ارزیابی عملکرد، بیمه مکمل مجهز شده است.
تیم فنی و استقرار چارگون همچنین نصب نرم‌افزار ارزیابی عملکرد در شرکت گلتاش و استقرار سیستم‌های حضور و غیاب و آموزش از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه در سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران را با موفقیت به پایان رساند.
تجهیز شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO به نرم‌افزارهای تشکیلات، بیمه مکمل و استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات از راهکار منابع انسانی دیدگاه را در کنار سیستم‌های حضور و غیاب، حسابداری، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال، خرید و تدارکات در خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز از سوی تیم فنی و مدیران پروژه چارگون، خاتمه‌یافته اعلام شده‌اند.
در ادامه پروژه‌های استقرار چارگون از راهکارسیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌های خراسان شمالی، یزد و بوشهر به نرم‌افزار پرسنلی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به نرم‌افزار حضور و غیاب مجهز شدند.
بنابراین گزارش، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و ارزیابی عملکرد نیز در شرکت TransInvest  توسط تیم فنی چارگون به اتمام رسیده‌ است.
رسالت مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای تحقق اهداف و راهبردهای استراتژیک سازمان‌هاست؛ به همین دلیل با توجه به شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی، واکنش و تطبیق به موقع سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه‌ ب ا این تغییرات به یکی از اهداف اصلی در این راهکار، تبدیل و تلاش شده تا سیستم‌های جامع و یکپارچه آن، کلیه فرآیندها و مفاهیم مورد نظر مدیران و کارشناسان این حوزه را پوشش دهند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد وسرکار خانم شراره رضائیه برعهده داشته‌اند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.