پرش به محتوای اصلی

ارائه نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه به سازمان اوقاف و امور خیریه

نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه از مجموعه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی برای ارائه خدمات به پرسنل بازنشسته در سازمان اوقاف و امور خیریه عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ سازمان اوقاف و امور خیریه با خرید لیسانس و ارائه خدمات نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه، نرم‌افزارهای راهکار مدیریت منابع انسانی را در این سازمان توسعه داد.
سازمان اوقاف و امور خیریه در حال حاضر از سایر سیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه شامل نرم‌افزار آموزش، ارزیابی عملکرد، حضور و غیاب، تشکیلات سازمانی، حقوق و دستمزد، رفاه، مهمانسرا و وام در ساختار سازمانی خود بهره‌برداری می‌کند.
نرم‌افزارهای حسابداری مالی، انبار و حسابداری انبار و اموال دولتی از راهکار لجستیک و نرم‌افزار BPMS و پایشگر نیز از دیگر محصولات دیدگاه هستند که در این سازمان، عملیاتی شده‌اند.
مدیران و تصمیم‌گیران سازمان اوقاف و امور خیریه برای محاسبه و برقراری حقوق و مزایا در زمان بازنشستگی و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات و سوابق بازنشستگان خود،‌ نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه را برگزیده‌اند.
نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه با قابلیت حفظ و نگهداری و بروزرسانی اطلاعات مورد نیاز پرسنل بازنشسته، پتانسیل سازگاری و تطبیق با شرایط دستگاه‌های اداری مختلف و ضوابط گوناگون را دارد.
نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه همچنین به‌ عنوان مرجع دسترسی به اطلاعات بازنشستگان سازمان در حقوق و دستمزد و یا خدمات رفاهی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تبدیل پرونده‌های پرسنلی به پرونده‌های بازنشستگی و انتقال اطلاعات کامل پرونده‌ها شامل اطلاعات شخصی، سوابق خدمتی، بیمه، احکام و و همچنین اعمال تغییرات در پرونده پرسنلی و … از قابلیت‌های این نرم‌افزار است.
مهمت‌رین ویژگی نرم‌افزار بازنشستگی دیدگاه را تشکیل بایگانی الکترونیکی پرونده افراد بازنشسته و نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی  می‌توان برشمرد.
گفتنی است؛ مدیریت پروژه سازمان اوقاف و امور خیریه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.