پرش به محتوای اصلی

توسعه دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه سیستان و بلوچستان به نرم‌افزارهای مختلفی از راهکارهای مدیریت منابع انسانی و لجستیک دیدگاه مجهز شد .

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزارهای بیمه مکمل، بازنشستگی و حقوق و دستمزد، انبار، اموال و خرید و تدارکات ازسوی تیم فنی در دانشگاه سیستان و بلوچستان نصب و راه‌اندازی شدند.
بنابراین گزارش، دانشگاه سیستان و بلوچستان پیش از این نیز به نرم‌افزارهای مکاتبات، ‌دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل، فکس، ECE و LINK از حوزه اتوماسیون اداری تجهیز شده؛ به طوریکه در حال حاضر سیستم مکاتبات دیدگاه برای ١٠٠٠ نفر در این مجموعه، عملیاتی شده است.
کارشناسان چارگون همچنین با حضور در دانشگاه سیستان و بلوچستان و استقرار نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب و نرم‌افزار bpms دیدگاه، زمینه خدمات‌دهی مکانیزه به 1400 پرسنل این دانشگاه را فراهم کردند.
مدیران دانشگاه سیستان و بلوچستان در همکاری تازه خود با شرکت چاگون با انتخاب نرم‌افزارهای مختلفی از مدیریت منابع انسانی، دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه را در این مجموعه گسترده کردند تا از مزیت‌های یکپارچگی نرم‌افزارها بهره‌مند شوند.
مکانیزاسیون کامل فرآیندهای واحد منابع انسانی در بستر یکپارچه و منعطف از مزیت‌های استقرار سیستم جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در این نهاد آموزشی خواهد بود. این نرم‌افزارها با پوشش همه جانبه امور پرسنلی،‌ حقوق و دستمزد و حتی امور مرتبط با بازنشستگی و صدور احکام، تحقق دقت، سرعت و نگهداری اطلاعات را در دانشگاه سیستان و بلوچستان تضمین می‌کنند.
مهمترین ارزش افزوده استقرار سیستم‌های جامع منابع انسانی دیدگاه در سازمان‌های مشتری این است که نگاه فرآیند‌محور و ضابطه‌مند نسبت به قوانین و مقرارت سازمانی در طراحی و تولید نرم‌افزارها، عملکرد واحدهای سازمانی را از حالت جزیره‌ای و منفرد خارج می‌کند.
در چرخه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه همه امور مرتبط پرسنل از زمان جذب و استخدام تا دوره خدمت و اشتغال و نیازهای رفاهی، آموزشی، انگیزشی و ارزیابی عملکرد و همچنین خاتمه قرارداد و بازنشستگی در یک بسته‌بندی کامل و یکپارچه مورد توجه قرار گرفته‌اند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.