اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار جمعدار همراه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان یکی از مشتریان  قدیمی چارگون است که بیش از 350 کاربر سیستم مکاتبات دیدگاه دارد و پرسنل آن از نرم‌افزارهای پرسنلی و حقوق و دستمزد دیدگاه برای آگاهی از وضعیت حقوقی خود بهره‌برداری می‌کنند.
دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان علاوه بر نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، حقوق و دستمزد و پرسنلی با نرم‌افزارهای حضور و غیاب، حسابداری مالی، انبار و حسابداری انبار، اموال دولتی گسترده شده‌ است. مدیران این مجموعه در انتخاب اخیر خود نیز برای بهره‌برداری بیشتر از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مجموعه دیدگاه، اپلیکیشن جمعدار همراه را برگزیده‌اند.
از آنجا که محور عملکردی این اپلیکیشن، آسان کردن عملیات سخت و دشوار جمع‌داری اطلاعات اموال و ایجاد سهولت، دقت و سرعت بیشتر در این فرآیند است از آن به عنوان ابزار مکمل نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت دیدگاه، می‌توان یاد کرد.
نرم‌افزار جمع‌دار همراه که با هدف مدیریت و جمع‌آوری اطلاعات اموال بر روی انواع موبایل و گجت‌ها تولید شده است، فرآیند جمع‌داری اموال و ثبت اطلاعات و مغایرت‌های آنها را برای امینان اموال بسیار آسان کرده است.
جمعدار دیدگاه همراه، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن موبایل و با استفاده از اپلیکیشن جمع‌دار همراه، در محل‌های تعریف شده حضور یابد و ثبت یا اسکن بارکد اموال تعین شده را به راحتی انجام دهد.
نرم‌افزار جمعدار همراه ‌پس از ثبت و یا اسکن بارکدها، به جمع‌آوری اطلاعات اموال، شناسایی و ثبت مغایرت‌های موجود در اموال سازمان و انتقال آنلاین اطلاعات به سرور دیدگاه، اقدام می‌کند.
گفتنی است؛ مدیریت اجرای این پروژه در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

اشتراک گذاری :