نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه در بانک کشاورزی و شرکت پخش عقاب نصب و عملیاتی‌سازی می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت و انبار و حسابداری انبار در شرکت پخش عقاب و نرم‌افزارهای اموال دولتی، املاک و مستغلات، انبار و حسابداری انبار و نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت از راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بانک کشاورزی نصب و راه‌اندازی می‌شوند.
سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با استفاده از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه» می‌توانند امور مربوط به اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی و کنترل گردش ورودی و خروجی آنها را به راحتی انجام دهند.
از طرف دیگر این نرم‌افزارها به انبارداران امکان ثبت موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت را فراهم می‌کنند که در کنار استقلال عملیاتی، مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز را در هر لحظه میسر می‌سازند.
با استفاده از زیرساخت پیشخوان کارکنان، کلیه پرسنل سازمان‌های مشتری می‌توانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، لیست اموال تخصیص‌یافته، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری کنند.
بانک کشاورزی و شرکت پخش عقاب از بهره‌برداران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه هستند که پیش از این تجربه بهر‌ه‌برداری از نرم‌افزارهای مختلف این مجموعه را داشته‌اند.
در حال حاضر نرم‌افزارهای مکاتبات 5، BPMS5 و جمعدار و دیدگاه همراه در شرکت پخش عقاب و نرم‌افزارهای مکاتبات، مدیریت جلسات، BPMS، دیدگاه همراه و پایشگر نیز در بانک کشاورزی از سوی کاربران این دو مجموعه بهره‌برداری می‌شوند.
گفتنی است؛ نرم‌افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه به چنان تکامل، پایداری و درجه ایده‌آلی رسیده‌اند که در استراتژی‌های فروش جایگاه ویژه‌ای دارند و در سبد فروش محصولات دیدگاه جزو برترین‌ها هستند.

اشتراک گذاری :