پرش به محتوای اصلی

تجهیز 4 سازمان‌ مشتری چارگون به نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه

گزارشی از کارنامه موفق تیم‌های استقرار چارگون در پایان سه ماهه اول سال

سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در 5 سازمان مشتری نصب شدند تا زمینه‌ساز تحولات ساختاری در ارائه خدمات به پرسنل این سازمان‌ها باشند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، صندوق ذخیره فرهنگیان در همکاری جدید خود عملیاتی‌سازی نرم‌افزار تشکیلات سازمانی را از تیم فنی دیدگاه درخواست کرده است.
این صندوق پیش از این به نرم‌افزار مکاتبات 5 و دیدگاه همراه از حوزه اتوماسیون اداری و سیستم‌های حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، پرسنلی و مدیریت فرآیندها (BPMS) مجهز شده بود.
شرکت پیمان کارآفرین نیز که با خرید نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و منابع انسانی در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفته است به سیستم‌های حقوق و دستمزد، پرسنلی، حضور غیاب، مکاتبات5 و دیدگاه همراه مجهز می‌شود.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزار تشکیلات سازمانی و وام را از مجموعه سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) عملیاتی می‌کند.
این پژوهشگاه پیش از این به نرم‌افزارهای حضور و غیاب، مدیریت مزایا، پرسنلی، حقوق و دستمزد از راهکار منابع انسانی دیدگاه و چندین سیستم از حوزه مالی و لجستیک مجهز شده است.
استقرار سیستم‌های حضور و غیاب و پرسنلی در پارک علم و فناوری فارس و تجهیز دانشگاه قم به نرم‌افزارهای وام و تشکیلات سازمانی منابع انسانی دیدگاه از دیگر پروژه‌های در دست انجام تیم فنی چارگون خواهد بود.
در دانشگاه قم پیش از این، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نصب و راه‌اندازی شده بودند تا امور مرتبط با کارکنان این دانشگاه بطور مکانیزه و با سرعت و دقت بیشتری انجام شوند.
رسالت مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای تحقق اهداف و راهبردهای استراتژیک سازمان‌هاست؛ به همین دلیل با توجه به شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی، واکنش و تطبیق به موقع سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه‌ با این تغییرات به یکی از اهداف اصلی در این راهکار، تبدیل و تلاش شده تا سیستم‌های جامع و یکپارچه آن، کلیه فرآیندها و مفاهیم مورد نظر مدیران و کارشناسان این حوزه را پوشش دهند.
به عنوان مثال نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه با هدف متمرکز کردن اطلاعات پرسنل و انجام امور مختلف احکام و پرونده‌های پرسنلی طراحی شده و با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
ساختار منعطف این نرم‌افزار در راهکار منابع انسانی دیدگاه، بستر مناسبی برای پیاده‌سازی انواع مختلف متدولوژی‌های مدیریت منابع‌انسانی و انطباق با قوانین خدمات کشوری، قانون کار، هیات علمی و … را داراست.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.