نرم‌افزارهای مالی، منابع انسانی و اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه در 5 سازمان مشتری چارگون، نصب و راه‌اندازی شدند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان و شرکت گروه راهبران اقتصادی آرمان، خدمات نصب و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نصب و راه‌اندازی شده است.
انتخاب اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه از سوی مدیران و تصمیم‌گیران سازمان‌های کاربر با هدف بهره‌برداری از برخی قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات تحت وب دیدگاه برای انجام امور اداری و روزانه صورت گرفته است.
اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، امکان انجام عملیات روزانه از راه دور راه برای مدیران سازمانی فراهم می‌کند.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در ادامه این پروژه‌ها به اپلیکیشن‌ پیشخوان دیدگاه همراه مجهز شده است. این اپلیکیشن نیز، امکان مشاهده، درخواست یا تایید مرخصی‌ها، ماموریت‌ها و همچنین گزارشات شخصی و عملکرد کاری را برای کاربران دیدگاه همراه میسر می‌سازد.
در ادامه عرضه محصولات نرم‌افزاری دیدگاه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار حقوق و دستمزد از حوزه منابع انسانی، همکاری خود با چارگون را توسعه داده است.
نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه با ارتباط یکپارچه و منسجم با دو نرم‌افزار پرسنلی برای دریافت و جمع‌آوری اطلاعات استخدامی و همچنین پیوستگی با نرم‌افزار حضور و غیاب برای دریافت گزارشا‌های عملکرد کارکنان، زیرساختی قوی برای ارسال گزارشات به نرم‌افزار حسابداری دارد. از قابلیت‌های ویژه این سیستم می‌توان به پویایی و قابلیت متناسب‌سازی با نیازهای سازمان اشاره کرد.
از سوی دیگر، عملیاتی‌سازی نرم‌افزار قراردادها حوزه مالی در بیمه مرکزی نیز دامنه نرم‌افزارهای دیدگاه را در این مجموعه توسعه داده است.
نرم‌افزارهای راهکار مدیریت مالی دیدگاه با ایجاد بستری یکپارچه کلیه فرآیندهای امور مالی سازمان را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. در این بین نرم‌افزار قراردادها با ثبت و نگهداری سابقه تغییرات قراردادهای سازمانی از مرحله پیش‌نویس تا اتمام آن، کنترل تعدادی و مالی قراردادهای ثبت شده و نظارت بر پیشرفت اجرای مفاد آنها به ایجاد شفافیت و پویایی مالی سازمان‌ها کمک می‌کند.
یکسان‌سازی قراردادها، مدیریت بهینه و کاهش ریسک خطاهای کنترلی را می‌توان از مزیت‌های شاخص نرم‌افزار قراردادهای مجموعه دیدگاه دانست.
ساختار پویای اطلاعات پایه با قابلیت تعریف انواع قرارداد به صورت ساختار درختی، تعیین دسترسی‌های مرتبط ، تعریف فرآیند چگونگی انتخاب پیمانکار مانند مناقصه، ترک تشریفات،‌ قرارداد عادی و همچنین تعریف انواع عوامل پرداخت مانند اجاره، جریمه، بیمه و یا پیش‌پرداخت از کارکردهای بهینه و اثرگذار سیستم قراردادها در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است.

اشتراک گذاری :