پرش به محتوای اصلی

استقرار نرم‌افزارهای مالی دیدگاه در 3 سازما‌ن‌ مشتری

راهکار-مالی

تیم فنی و استقرار شرکت چارگون در تیرماه عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مالی مجموعه‌ دیدگاه را در 3 سازما‌ن‌ مشتری با موفقیت به پایان رساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، تیم فنی چارگون دانشگاه سیستان و بلوچستان را به نرم‌افزار قراردادها و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل را به نرم‌افزارهای حسابداری مالی و بودجه و اعتبارات مجهز کردند.
در ادامه، علاوه بر نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه ، انبار و حسابداری انبار و اموال دولتی، ‌نرم‌افزار حسابداری مالی  نیز در شهرداری صائین قلعه نصب و راه‌اندازی شد.
نرم‌افزار قراردادها از مجموعه دیدگاه برای پوشش فرآیندهای مالی مرتبط با یک قرارداد شامل تعهد قرارداد و تامین اعتبار صورت وضعیت فرآیندهای مالی سازمان‌های بزرگ و وسیع دولتی، طراحی و پیاده‌سازی شده است.
نرم‌افزار قراردادها از مجموعه مالی دیدگاه با شناسایی کلیه مراحل انعقاد قراردادهای مالی، خدمات متفاوتی را از آغاز انعقاد قراردادها تا اتمام آنها همراه با امکان صدور مکانیزه اسناد به سازمان‌های بهره‌بردار ارائه می‌کند.
ارائه گزارشات نموداری و مقایسه‌ای، ارسال یادآور براساس تاریخ‌ اختتام قرارداد، سررسید تضامین و مراحل پرداخت و ثبت هزینه‌های مرتبط با قرارداد نیز از دیگر قابلیت‌های نرم‌افزار قراردادها در سیستم‌های مالی دیدگاه است.
نرم‌افزار بودجه و اعتبارات مجموعه دیدگاه نیز سازمان‌های مشتری را در محاسبه بهای تمام‌شده کالا و خدمات همراهی می‌کند و ابزارهای مورد نیاز برای بودجه‌ریزی عملیاتی را در اختیار کاربران نهایی قرار می‌دهد.
سهمیه‌بندی بودجه‌ بر اساس شعب سازمان، مطابق با قوانین و مقررات بودجه دولتی و تقسیم‌بندی‌ آن بر اساس مصارف و همچنین کنترل مستقیم بودجه تخصیصی از کارکردهای نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه است.
این نرم‌افزار همچنین با قابلیت تعریف گردش کار سیستمی عملیات‌ها و تخصیص اتوماتیک اعتبار به واحد‌ها، سازمان‌های مشتری را در اعمال دقت و سرعت لازم همراهی می‌کند.
بکارگیری نرم‌افزار حسابداری مالی دیدگاه نیز علاوه بر امکان صدور سند اتوماتیک حسابداری در این سازمان، افزایش سرعت و دقت در ثبت اسناد حقوق و دستمزد، اموال، حسابداری انبار و اعتبارات و کاهش خطاهای ثبتی را به دنبال دارد.
مزیت مهم دیگر سیستم حسابداری تعهدی مجموعه دیدگاه را می‌توان پویا بودن سیستم در زمینه اعمال تغییرات پروتکل تعهدی دانست؛ به طوریکه قابلیت به روز رسانی گزارش‌های سنا و سناما و ارائه گزارشات قانونی مطابق با آیین‌نامه‌های وزارت دارایی در اختیار سازمان‌های بهره‌بردار، قرار خواهد گرفت.
گفتنی است مدیریت این پروژه‌ها را آقایان مهدی راد ، علی قاسم‌پور و سرکار خانم شراره رضائیه برعهده داشته‌اند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.