پرش به محتوای اصلی

ارائه نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه به اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان

ارائه نرم‌افزار دیدگاه همراه به ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان‌های مرکزی و همدان

مدیر فناوری اطلاعات اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه در این مجموعه خبر داد.

مصطفی زنگیان در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: با هدف سنجش بهره‌وری نیروی انسانی و برای دستیابی به اهداف و استراتژی‌های تدوین شده، سیستم ارزیابی عملکرد ساختار اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان را از روش سنتی و کاغذی به روش مکانیزه و نظامند تبدیل کردیم.
مدیر فناوری اطلاعات اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان ادامه داد: انتظار ما این است که با عملیاتی شدن نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه و بهره‌گیری از مدل ارزیابی 360 و مدل سلسله مراتبی، زمینه سنجش و ارزیابی فردی، گروهی کارکنان فراهم شود.
به گفته وی از آنجا که تحقق اهداف متعالی سازمان با بهر‌ه‌گیری از توانمندی و مهارت نیروی انسانی محقق می‌شود نرم‌افزار ارزیابی عملکرد برای آگاه‌سازی مدیران از توانمندی‌های بالقوه کارکنان و تلاش برای شکوفایی، بهترین ابزار است.
وی حذف کاغذ، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان و ارزیابی عدالت‌محور را از مزیت‌های قابل توجه سیستم ارزیابی عملکرد دیدگاه دانست و گفت: ارتباط یکپارچه با نرم‌افزارهای پرسنلی، ‌تشکیلات سازمانی و حقوق و دستمزد و گردش اتوماتیک امور، امکان اعمال نظرهای شخصی را از بین برده و بستر تحقق عدالت در ارزیابی‌ها را فراهم کرده است.
زنگیان به تجربه اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان از محصولات متنوع دیدگاه اشاره کرد و افزود: پشتیبانی قوی و پیگیرانه از نرم‌افزارها مزیت ویژه و همیشگی چارگون بوده است که امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، تمرکز بیشتری از سوی مدیران شرکت به این موضوع معطوف شود.
به گفته وی، در حال حاضر کاربران اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان از نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری شامل نرم‌افزار مدیریت اسناد و مکاتبات، نرم‌افزارهای  لجستیک و مالی شامل اموال و دارائی‌های ثابت و انبار، حسابداری انبار، نرم‌افزارهای بودجه و اعتبارات و حسابداری مالی، بهره‌ می‌برند.
زنگیان یادآور شد: در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان همچنین از نرم‌افزارهای آموزش، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد حوزه منابع انسانی دیدگاه برای مکانیزاسیون امور مدیریت منابع انسانی و ارائه خدمات به کارکنان، استفاده می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.