نرم‌‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت، حسابداری انبار و جمعدار همراه در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز عملیاتی می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با خرید لیسانس و ارائه خدمات نرم‌افزارهای حوزه مدیریت لجستیک، همکاری خود با چارگون را توسعه داده است. پیش از این نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های Link و ECE از راهکار اتوماسیون اداری برای بهره‌برداری 258 کاربر در این مجموعه نصب و راه‌اندازی شده است.
همچنین از سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه نیز نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، پرسنلی و آموزش برای بهره‌مندی200 پرسنل این اداره کل عملیاتی شده‌اند.
مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در انتخابی تازه، اپلیکیشن جمعدار همراه و نرم‌‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت، انبار و حسابداری انبار را برای پوشش نیازهای سخت‌افزاری مجموعه خود برگزیده‌اند.
محور عملکردی اپلیکیشن جمعدار همراه، آسان کردن عملیات سخت و دشوار جمع‌داری اطلاعات اموال و ایجاد سهولت و افزایش دقت و سرعت در این فرآیند است. در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از اپلیکیشن جمع‌دار به عنوان ابزار مکمل نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت دیدگاه، بهره‌برداری خواهد شد.
جمع‌دار همراه محصولی از دیدگاه همراه شرکت چارگون است که با هدف مدیریت و جمع‌آوری اطلاعات اموال بر روی انواع موبایل و گجت‌ها تولید شده و فرآیند جمع‌داری اموال و ثبت اطلاعات و مغایرت‌های آنها را برای امینان اموال بسیار آسان کرده است.
از امکانات جمع‌دار همراه می‌توان به آگاهی از پیشرفت عملیات صورت‌برداری با استفاده از نمودارهای گرافیکی، بازرسی اموال در ارتباط آن‌لاین با سرور دیدگاه، امکان تایپ دستی بارکد در صورت مخدوش بودن بارکد، مشاهده و جستجو در لیست اموال و اختصاص مال به افراد و .. اشاره کرد.
نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت در راهکار لجستیک دیدگاه نیز وظیفه مدیریت اموال و دارایی، اطلاعات طبقه دارایی، اختصاص مال به پرسنل و مکان استقرار دارایی‌ها را در این اداره کل، برعهده خواهد داشت. این نرم‌افزار با دارا بودن قابلیت‌های ثبت و نگهداری کلیه عملیات‌ جابه‌جایی، خروج، بیمه دارایی در سازمان‌های دولتی و خصوصی، مدیریت استهلاک اموال و پوشش کامل کلیه فرآیند‌های مندرج در بخشنامه‌های اداره کل اموال دولتی را نیز ممکن می‌سازد.
مدیران اداره کل ورزش استان البرز انتظار دارند تا نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه نیز با مدیریت گردش کالا در این مجموعه، علاوه بر مکانیزه کردن فرآیند درخواست کالا و تحویل آن، موجودی و جابجایی کالاهای مصرفی در انبارها را مدیریت و امکان دستیابی به گزارش‌های تجمیعی و آماری را فراهم کند.
گفتنی است؛ مدیریت اجرای این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم شراره رضائیه واگذار شده است.

اشتراک گذاری :