پرش به محتوای اصلی

حضور شهرداری صائین قلعه در فهرست کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه در راهکارهای مالی، ‌اتوماسیون اداری و لجستیک در شهرداری صائین قلعه نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ شهرداری صائین قلعه با خرید لیسانس و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار حسابداری مالی و نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار و اموال و دارایی‌های ثابت در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.
مدیران این سازمان همچنین نرم‌افزار مکاتبات‌5، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه و سرویس‌های ECE و LINK را برای استقرار در مجموعه خود برگزیده‌اند تا از علاوه بر استفاده از قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات ۵ در ساختار اداری، زمینه دسترسی آسان مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام امور روزمره و فرآیندهای سازمانی را فراهم‌ کنند.
انتخاب نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه نیز از سوی مدیران شهرداری صائین قلعه با هدف ایجاد زمینه پوشش فرآیندهای مرتبط با کالاها و بخش سخت‌افزاری امور سازمان‌، صورت گرفته است.
نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه علاوه بر ایجاد زمینه کنترل و نظارت بر موجودی انبارها با ارسال گزارش‌های شفاف و جامع، مدیریت امور آنها را برای مدیران فراهم می‌کنند. این نرم‌افزار ضمن کنترل گردش کالا درسازمان، فرآیند درخواست کالا تا تحویل آن، موجودی و جابجایی کالاهای مصرفی در انبارها را به طور مکانیزه مدیریت می‌کند.
مهمترین ویژگی نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه، پیاده‌سازی فرآیند اختصاصی گردش کار برای درخواست کالای در هر سازمان است. علاوه بر این، برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات از بارکدخوان‌ها، مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش از دیگر کارکردهای این نرم‌افزار است.
نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت راهکار لجستیک دیدگاه نیز با هدف پوشش کلیه نیازهای محدوده اموال طراحی شده است و مدیریت مکانیزه عملیات مربوط به اموال سازمانی شامل اطلاع دقیق از محل استقرار، محاسبه خسارت و استهلاک، جایگزینی، بیمه، نقل و انتقال، تعیین اموال بلااستفاده و استفاده مجدد از آنها و تعیین وضعیت فروش یا اهدای آنها را به عهده دارد.
گفتنی است مدیریت این پروژه در شهرداری صائین قلعه را سرکار خانم شراره رضائیه از سوی چارگون برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.