سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه

در مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، به مفهوم اتوماسیون اداری، از منظر نوینی نگریسته شده است که محدوده گسترده‌ای از تعاملات را در برگرفته و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان است. این مجموعه که کاربرد آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی تسری یافته،‌ از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است. پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران توسط زیرسیستم‌های این مجموعه، به ضمانت اجرایی و تمایل عموم کاربران به بهره‌گیری از آن افزوده است.
در حوزه اتوماسیون اداری مجموعه «دیدگاه»، علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، چرخه‌های مربوط به مدیریت زمان پرسنل، مدیریت کارها، جلسات، و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد.

نرم افزار اتوماسیون اداری دیدگاه
مکاتبات اداری
مکاتبات اداری

نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه، با مستندسازی روال‌ها و عملیات اداری، دسترسی مدیران و کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان را فراهم می‌کند و علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی چرخه‌ها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌شود. مکانیزه شدن فرآیندها، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع نموده و شفاف می‌سازد.

کارها
کارها

هر روز مجموعه زیادی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها در سازمان‌ها تعریف و دنبال می‌شوند که موفقیت سازمان مستلزم به نتیجه رسیدن آنهاست و سازماندهی منسجم و برقراری تعامل اثربخش میان اعضای تیم کاری را می‌طلبد.
نسل جدید نرم‌افزارکارها، یک ابزار مدیریت تیم کاری و پروژه است که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده و مزایای قابل توجهی در این حوزه برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

جلسات
جلسات

برگزاری جلسه یکی از متداول‌ترین امور سازمانی است و این نرم‌افزار برپایه ابزارهای تعاملی میان افراد، مدیریت موثر جلسات را امکان‌پذیر می‌کند. این سیستم امکانات متنوعی جهت انجام تمامی فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حتی تبادل نظر اولیه درباره موضوع جلسه و انتقال مستندات مرتبط از طریق گفتگو بین افراد قابل انجام است. این تعاملات قبلی گاهی منجر به حل مسئله و عدم تشکیل جلسه و نهایتا صرفه‌جویی زمان و هزینه در سازمان خواهد شد.

مدیریت اسناد
مدیریت اسناد

پراکندگی اطلاعات یکی از مشکلات همیشگی سازمان‌ها و تأسیس آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات از دغدغه اصلی آن‌ها است. سیستم مدیریت اسناد امکان ذخیره اسناد، اطلاعات، فایلها و مدارک مختلف را با حفظ محدوده‌های امنیتی ایجاد می‌کند.

فکس
فکس

با استفاده از سیستم فکس به عنوان یکی از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان متمرکز سازی فرآیند ارسال و دریافت نمابرهای سازمان فراهم می‌شود.

پست الکترونیک
پست الکترونیک

سرویس پست الکترونیک، یکی دیگر از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» است که دسترسی مستقیم به ارسال و دریافت نامه از طریق پست الکترونیک را فراهم می‌کند.

سیستم اتوماسیون اداری وب و موبایل

سیستم اتوماسیون اداری چارگون با مرور زمان فراتر از ابزار مکاتبات اداری توسعه یافت و ابزارهایی برای مدیریت فایل‌ها مدیریت جلسات و مدیریت کارها را نیز فراهم کرد.

شرکت ها و سازمان‌های زیادی در ایران از نرم‌افزار اتوماسیون اداری دیدگاه استفاده می‌کنند که با استفاده از قابلیت تحت وب بودن سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه، دسترسی به کارتابل نامه‌های اداری را در خارج از محیط سازمان برای کارکنان و مدیران  فراهم کردند. اتوماسیون اداری موبایل و نرم‌افزار مکاتبات موبایل که توسط چارگون با نام برند «دیدگاه همراه» ارائه شد اما محصول جدیدی بود که با توسعه تلفن‌های هوشمند نیاز آن در بازار مصرف کنندگان نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری به شدت احساس می شد. امکان دریافت و ارجاع نامه‌ها و پاسخگویی به آنها، در مواقعی که مدیران و کارشناسان یک سازمان امکان حضور فیزیکی در سازمان و محل کار خود را ندارند نقش مهمی در تسهیل فرآیندها و سرعت بخشی به روند مراودات اداری دارد.

برخی از مشتریان سیستم اتوماسیون اداری

 • برق تهران
 • پتروپارس
 • کیسون
 • شرکت پتروشیمی شازند
 • سرمایه گذاری تامین اجتماعی

تازه‌های راهکار اتوماسیون اداری وب و موبایل

سیستم اتوماسیون اداری از زبان مشتریان


 • مهندس سعید ذاکرزاده مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو ماهیت نرم‌افزار، ظاهر گرافیکی مناسب، طراحی هوشمندانه، امنیت نرم‌افزار، کاربر‌پسند بودن و همچنین قدرت پشتیبانی، کادر تخصصی و سابقه شرکت از مهمترین شاخصه‌هایی بود که ما را برای انتخاب سیستم دیدگاه از شرکت چارگون ترغیب کرد.

  مهندس سعید ذاکرزاده مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

 • محمودرضا عسگرزاده، رئیس اداره کل دبیرخانه و خدمات مدیریت بانک کشاورزی کارگروه کارشناسی در بانک کشاورزی مجموعه دیدگاه را جهت پیاده‌سازی نسل سوم نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری بانک کشاورزی انتخاب کرد و از اولین نتایج آن پاسخگویی 97درصد مکاتبات در موعد مقرر و نیز صرفه‌جویی 5 میلیارد ریالی در یک بازه 9 ماه پس از استقرار دیدگاه بود.

  محمودرضا عسگرزاده، رئیس اداره کل دبیرخانه و خدمات مدیریت بانک کشاورزی

 • سید ناصر بهشتی مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان «دیدگاه» پاسخ مناسب و جامعی به نیاز مشتری است که توسط شرکت چارگون در قالب یک محصول همگرا و منسجم؛ با معماری مناسب در اختیار مخاطب قرار گرفته است.

  سید ناصر بهشتی مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان