پرش به محتوای اصلی

ارائه خدمات نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه به پرسنل پژوهشگاه نیرو

نرم‌افزارهای دیدگاه در پژوهشگاه نیرو

عملیاتی‌سازی نرم‌افزار بیمه مکمل از مجموعه سیستم‌های جامع منابع انسانی،‌ دامنه نرم‌افزارهای دیدگاه را در پژوهشگاه نیرو توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پژوهشگاه نیرو با 1000 پرسنل و بکارگیری نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی و اتوماسیون اداری از کاربران بزرگ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است.
تیم فنی چارگون، تاکنون نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، مکاتبات‌۵، حضور و غیاب، ارزیابی عملکرد ، جلسات و دیدگاه همراه را در این مجموعه عملیاتی کرده‌ است.
مدیریت پژوهشگاه نیرو در اقدامی تازه و با هدف حمایت از کارکنانش در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص، نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه را برگزیده است.
این نرم‌افزار با ثبت اطلاعات و محاسبات حق بیمه و تبدیل اطلاعات بیمه‌ای پرسنل در قالب پرونده درمان، ‌پژوهشگاه نیرو را در ارائه خدمات به کارکنان خود همراهی می‌کند.
نگهداری سوابق، محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور انواع معرفی‌نامه و دفترچه به همراه فرآیندهای مرتبط، ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر و تعیین میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه از کارکردهای نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه است.
نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه با ایجاد بستر مکانیزه تعریف نوع بیمه، مبلغ حق بیمه، هزینه‌های درمانی و هزینه‌های فرانشیز، خدماتی متنوعی را برای ارائه به پرسنل سازمانی و شرکتی پوشش می‌دهد.
تعریف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، تعریف قرارداد بیمه و محاسبه مبلغ حق بیمه و هزینه‌های درمانی هر فرد و افراد تحت تکفل وی در این نرم‌افزار انجام می‌شود؛ ضمن اینکه پرسنل سازمانی از طریق منوی پیشخوان نسبت به همه این امور، مطلع خواهند شد.
یکپارچگی نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه با نرم‌افزار حقوق‌ و دستمزد و ثبت و پردازش داده‌های مربوط به هزینه‌های بیمه‌ای موجب می‌شود تا پژوهشگاه نیرو بتواند از قابلیت‌های یکپارچه این نرم‌افزارها بیشترین بهره را ببرد.
مشاهده آرشیو پرونده‌های بیمه و سوابق، مدیریت اطلاعات لیست افراد تحت پوشش و جزئیات هزینه‌ها، بکارگیری ابزار گزارش‌ساز پارامتریک و تهیه گزارشات متنوع از دیگر امکانات نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه در پژوهشگاه نیرو خواهد بود.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای مهدی راد برعهده دارد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.