سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه از سوی تیم فنی چارگون در 5 سازمان مشتری، نصب و راه‌اندازی شدند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه مجهز شده است.
اهمیت نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان براساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده و صدور انواع حکم و قرارداد به صورت اتوماتیک است. این نرم‌افزار با پوشش چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب نیرو تا بازنشستگی و ارتباط با سایر سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه، تاثیر شگرفی در بهره‌وری سرمایه‌های سازمانی دارد.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و حسابداری مالی را در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی عملیاتی کرده است. مدیران این موسسه می‌توانند با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بستر یکپارچه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه، ساختاری پویا با عملکردی بهتر و چابک‌تر را پایه‌ریزی کنند.
پیوستگی نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد علاوه بر پوشش کامل فرآیند جذب، ‌استخدام و بازنشستگی پرسنل، قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور مانند قانون خدمات کشوری،  قانون کار، هیات علمی و … را نیز داراست.
بنا به گزارش تیم فنی چارگون، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد دیدگاه در شرکت بیمه ملت نیزاز پروژه‌های خاتمه یافته این تیم بوده‌‌اند. مدیران این شرکت با بهره‌برداری از نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه، ساختار سازمانی خود را به ابزاری برای کنترل تردد کارکنان مجهز کرده‌اند. ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل، تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب آنها و ارسال خودکار اطلاعات به نرم‌افزار حقوق‌ و دستمزد از قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار است. شرکت بیمه ملت همچنین به نرم‌افزارهای مکاتبات 5 و دیدگاه همراه نیز مجهز شده است.
بنا براین گزارش، استقرار نرم‌افزار بیمه مکمل در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به پایان رسیده است. این تیم همچنین توانسته است نرم‌افزارهای حضور و غیاب، پرسنلی و BPMS 5 را نیز در شرکت مدیاپردازش منطقه آزاد چابهار با موفقیت عملیاتی کند.
اهمیت نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه در همراهی سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرما برای حمایت از کارکنان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص است . از کارکردهای این نرم‌افزار می‌توان به ثبت اطلاعات و محاسبات مربوط به حق بیمه، تحت پوشش قرار دادن آنها و تبدیل اطلاعاتشان در قالب پرونده درمان، اشاره کرد.
لازم به ذکر است که مدیریت استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در 5 سازمان‌های مشتری فوق را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور برعهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :