توسعه سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در 5 سازمان مشتری

سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه از سوی تیم فنی چارگون در 5 سازمان مشتری، نصب و راه‌اندازی شدند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه مجهز شده است.
اهمیت نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان براساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده و صدور انواع حکم و قرارداد به صورت اتوماتیک است. این نرم‌افزار با پوشش چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب نیرو تا بازنشستگی و ارتباط با سایر سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه، تاثیر شگرفی در بهره‌وری سرمایه‌های سازمانی دارد.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و حسابداری مالی را در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی عملیاتی کرده است. مدیران این موسسه می‌توانند با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بستر یکپارچه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه، ساختاری پویا با عملکردی بهتر و چابک‌تر را پایه‌ریزی کنند.
پیوستگی نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد علاوه بر پوشش کامل فرآیند جذب، ‌استخدام و بازنشستگی پرسنل، قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور مانند قانون خدمات کشوری،  قانون کار، هیات علمی و … را نیز داراست.
بنا به گزارش تیم فنی چارگون، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد دیدگاه در شرکت بیمه ملت نیزاز پروژه‌های خاتمه یافته این تیم بوده‌‌اند. مدیران این شرکت با بهره‌برداری از نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه، ساختار سازمانی خود را به ابزاری برای کنترل تردد کارکنان مجهز کرده‌اند. ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل، تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب آنها و ارسال خودکار اطلاعات به نرم‌افزار حقوق‌ و دستمزد از قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار است. شرکت بیمه ملت همچنین به نرم‌افزارهای مکاتبات 5 و دیدگاه همراه نیز مجهز شده است.
بنا براین گزارش، استقرار نرم‌افزار بیمه مکمل در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به پایان رسیده است. این تیم همچنین توانسته است نرم‌افزارهای حضور و غیاب، پرسنلی و BPMS 5 را نیز در شرکت مدیاپردازش منطقه آزاد چابهار با موفقیت عملیاتی کند.
اهمیت نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه در همراهی سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرما برای حمایت از کارکنان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص است . از کارکردهای این نرم‌افزار می‌توان به ثبت اطلاعات و محاسبات مربوط به حق بیمه، تحت پوشش قرار دادن آنها و تبدیل اطلاعاتشان در قالب پرونده درمان، اشاره کرد.
لازم به ذکر است که مدیریت استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در 5 سازمان‌های مشتری فوق را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور برعهده داشته‌اند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,