پرش به محتوای اصلی

 سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در بانک توسعه صادرات عملیاتی می‌شوند

بانک توسعه صادرات ایران با فروش لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی، لجستیک و  BPMS  همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارشناس مسئول مناقصات در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: بانک توسعه صادرات ایران که از کاربران قدیمی نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه است به زودی به سایر نرم‌افزارهای این مجموعه از جمله سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی نیز مجهز می‌شود.
وی ادامه داد: شرکت چارگون توانست برنده نهایی مناقصه ایجاد سیستم‌های منابع انسانی، لجستیک و سیستم قراردادها از راهکار مالی دیدگاه در بانک توسعه صادرات باشد.
غیاثوند خاطر نشان کرد: ویژگی برجسته مناقصه برگزار شده، این بود که تمامی مراحل آن از اخذ مدارک تا ارائه مستندات و حتی پرداخت کارمزد انعقاد قرارداد نهایی در سامانه تدارکات الکترونیک دولت، طی شد.
به گفته وی، پوشش همه جانبه قراردادهای دولتی و ثبت کلیه اطلاعات و اسناد آن جهت شفافیت اطلاعات و کاهش بوروکراسی‌های اداری از اهداف راه‌اندازی سامانه تدارکات الکترونیک دولت، است.
کارشناس مسئول مناقصات چارگون یادآورشد: این پروژه از لحاظ اهمیت و احراز امنیت، پروژه حساسی بود که چارگون توانست به مرحله انعقاد قرارداد برای سرویس‌دهی به 1500 نفر از پرسنل این مجموعه، برسد.
به گفته غیاثوند، علاوه بر بانک توسعه صادرات، شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات، حراست این بانک و همچنین بانک ایران و ونزوئلا نیز از سیستم‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، بهره می‌برند.
بنابراین گزارش، تیم فنی چارگون به زودی سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه شامل نرم‌افزارهای وام، نظرسنجی، مهمانسرا، حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، تشکیلات سازمانی، پیشنهادات‌، پرسنلی، بازنشستگی، ارزیابی عملکرد را در بانک توسعه صادرات عملیاتی می‌کند.
علاوه بر این مقرر شده است تا سیستم‌های خرید و تدارکات، انبار و حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت از راهکار لجستیک و نرم‌افزار قراردادها از راهکار مالی دیدگاه نیز در این مجموعه نصب و راه‌اندازی شود.
گفتنی‌است؛ سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه که با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌ها و مشاغل مختلف طراحی شده‌اند این امکان را سازمان‌های بهره‌بردار  را می‌دهند تا ضمن مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی، از اتلاف منابع جلوگیری و به بهره‌وری دست پیدا کنند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.